Wiosenna wyprzedaż ekspozycji! Sprzedajemy portal marmurowy z wkładem kominkowym! Jeśli marzysz o ciepłej i przytulnej atmosferze w swoim domu, to jest idealna okazja, by spełnić swoje pragnienia.
Portal kominkowy z wkładem kominkowym Kratki Basia 15 - MAT KOM Kominki Lublin
Wkład kominkowy MAT-KOM Kominki Lublin - wyprzedaż - portal kominkowy
Nasz wkład kominkowy KRATKI BASIA 15 to doskonałe rozwiązanie, które zapewni Ci nie tylko efektywną pracę, ale również piękny design. Oto kilka istotnych danych technicznych, które pomogą Ci zrozumieć, dlaczego nasz wkład kominkowy jest tak wyjątkowy.

Wkład kominkowy KRATKI BASIA 15:

  • Moc nominalna: 12 kW
  • Zakres mocy: 6,8 - 17 kW
  • Waga: 133 kg
  • Maksymalna długość polan: 50 cm
  • Materiał wykonania: stal
  • Wyłożenie paleniska: ceramika szamotowo-betonowa
  • Wymiar frontu: 790 / 515 mm
  • Dolot powietrza: w wyposażeniu
W ramach naszej wiosennej wyprzedaży ekspozycji dołączamy również dwa fantastyczne gratisy: podstawę pod wkład (nóżki) oraz blendę stalową (maskownicę). To doskonałe uzupełnienie naszego wkładu kominkowego, które podkreśli jego elegancję i funkcjonalność. Portal marmurowy | MAT-KOM Kominki Lublin - Wiosenna wyprzedaż

Portal marmurowy w dwóch kolorach!

Aby jeszcze bardziej urozmaicić Twój wybór, portal marmurowy jest dostępny w dwóch wspaniałych kolorach: Breccia Sarda oraz Rojo Alicante. Jego imponujące wymiary to 137 cm wysokości, 129 cm szerokości i 62 cm głębokości. To prawdziwa ozdoba każdego wnętrza, która wzbudzi zachwyt Twoich gości.

Portal i wkład kominkowy - cena zestawu:

A teraz najlepsza część tej wspaniałej oferty - cały komplet, składający się z wkładu kominkowego i portalu marmurowego, dostępny jest w rewelacyjnej cenie 7.600 złotych!

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego sklepu, aby obejrzeć nasze produkty na żywo i skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji. Nie przegap szansy, by stworzyć idealne miejsce do odpoczynku i relaksu w swoim domu. Daj się oczarować urokowi kominka i dodaj swojemu wnętrzu niezwykłego charakteru. Życzymy udanych zakupów i niezapomnianych chwil spędzonych przy ciepłym ogniu!

Jesteś zainteresowany ofertą?

Mat-Kom Lublin - zadzwoń: +48 609 518 526!

Odwiedź nasz profil na FB

Sprawdź aktualne promocje i informacje, również na naszym Facebooku

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 609-518-526
Telefon: 696-383-411