Firma SCHIEDEL znana jest od ponad 50 lat jako producent wysokiej jakości systemów kominowych. Są to energooszczędne ceramiczne systemy kominowe przeznaczone do stosowania w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, jak również systemy wentylacyjne charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami oraz bezpiecznym użytkowaniem.

Koza zamontowana w salonie przez firmę MAT-KOM

Obecnie firma SCHIEDEL wprowadziła na polski rynek stalowe kominy jednościenne, dwuścienne i koncentryczne pod nazwą METALOTERM®. Znajdują one zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych - do kominków, pieców na drewno i kotłów, jak również w przemyśle.

Różnorodność produktów marki SCHIEDEL METALOTERM® pozwala na dobranie optymalnego systemu kominowego do istniejących potrzeb. Nowatorskim rozwiązaniem są rury kominowe do pieców na drewno w różnych wykończeniach kolorystycznych.

Ważną informacją dla użytkowników jest fakt, że stalowe systemy dwuścienne METALOTERM®AT i METALOTERM®MF do kominków i pieców na drewno są objęte 30-letnią gwarancją.

Przekrój komina z systemem jednościennym
Przekrój komina z systemem dwuściennym

Uwaga!

Produkty METALOTERM® są dostępne wyłącznie w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży. Instalacja kanału dymowego lub komina powinna być zawsze wykonana przez wykwalifikowanego instalatora.


Realizacje:

Komin dwuścienny zamontowany przez MAT-KOM Komin dwuścienny zamontowany przez MAT-KOM w Lublinie
Komin zamontowany przez MAT-KOM Komin zamontowany przez MAT-KOM w Lublinie

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 609-518-526
Telefon: 696-383-411