Aktualności

Nowość w ofercie MAT-KOM – stalowe systemy kominowe firmy SCHIEDEL

Firma SCHIEDEL znana jest od ponad 50 lat jako producent wysokiej jakości systemów kominowych. Są to energooszczędne ceramiczne systemy kominowe przeznaczone do stosowania w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, jak również systemy wentylacyjne charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami oraz bezpiecznym użytkowaniem.

Koza zamontowana w salonie przez firmę MAT-KOM

Czytaj więcej...

Program "Czyste powietrze"

CZYSTE POWIETRZE - to rządowy program polepszenia jakości powietrza. Celem tego programu jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery.

Więcej informacji? Kliknij w ulotkę!Ulotka programu Czyste Powietrze

Adresatem programu są właściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, zarówno istniejących – oddanych do użytku, jak i nowo budowanych.

Czytaj więcej...

Piece kaflowe nadające charakter wnętrzu

Piec kaflowy zwykle kojarzy nam się z wiejskim domem dziadków, lub ten bardziej ozdobny, z dworkiem czy pałacem. Dawniej piec, opalany węglem, był najczęściej jedynym źródłem ogrzewania pomieszczeń.

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ! Nasza oferta poszerzona o produkty firmy DEFRO

Oferta naszego sklepu została wzbogacona o produkty polskiej marki DEFRO. Firma ta jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych w Polsce i jednym z największych w Europie. W naszym sklepie znajdą Państwo od teraz wkłady kominkowe powietrzne i wodne, kominki wolno stojące i piece na pellet firmy DEFRO.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 609-518-526
Telefon: 696-383-411