Aktualności

Program "Czyste powietrze"

CZYSTE POWIETRZE - to rządowy program polepszenia jakości powietrza. Celem tego programu jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery.

Więcej informacji? Kliknij w ulotkę!Ulotka programu Czyste Powietrze

Adresatem programu są właściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, zarówno istniejących – oddanych do użytku, jak i nowo budowanych.

Czytaj więcej...

Piece kaflowe nadające charakter wnętrzu

Piec kaflowy zwykle kojarzy nam się z wiejskim domem dziadków, lub ten bardziej ozdobny, z dworkiem czy pałacem. Dawniej piec, opalany węglem, był najczęściej jedynym źródłem ogrzewania pomieszczeń.

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ! Nasza oferta poszerzona o produkty firmy DEFRO

Oferta naszego sklepu została wzbogacona o produkty polskiej marki DEFRO. Firma ta jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych w Polsce i jednym z największych w Europie. W naszym sklepie znajdą Państwo od teraz wkłady kominkowe powietrzne i wodne, kominki wolno stojące i piece na pellet firmy DEFRO.

Czytaj więcej...

Kominy z ceramiką izostatyczną - Nowość!

Nowość już w sprzedaży! Kominowe rury z ceramiki izostatycznej firmy JAWAR – nowoczesny produkt wytwarzany w oparciu o nowatorską metodę techniki prasowania izostatycznego.

Ceramika izostatyczna charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem – do wszystkich rodzajów paliw i kotłów. Jest odporna na szoki termiczne oraz na działanie kondensatu. Jej niewątpliwą zaletą jest niewielki ciężar, co sprawia że montaż rur izostatycznych jest szybki i łatwy.

Jako jedyna na rynku – ceramika izostatyczna – może być stosowana w technikach renowacyjnych kominów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 609-518-526
Telefon: 696-383-411