Aktualności

Piece kaflowe nadające charakter wnętrzu

Piec kaflowy zwykle kojarzy nam się z wiejskim domem dziadków, lub ten bardziej ozdobny, z dworkiem czy pałacem. Dawniej piec, opalany węglem, był najczęściej jedynym źródłem ogrzewania pomieszczeń.

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ! Nasza oferta poszerzona o produkty firmy DEFRO

Oferta naszego sklepu została wzbogacona o produkty polskiej marki DEFRO. Firma ta jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych w Polsce i jednym z największych w Europie. W naszym sklepie znajdą Państwo od teraz wkłady kominkowe powietrzne i wodne, kominki wolno stojące i piece na pellet firmy DEFRO.

Czytaj więcej...

Kominy z ceramiką izostatyczną - Nowość!

Nowość już w sprzedaży! Kominowe rury z ceramiki izostatycznej firmy JAWAR – nowoczesny produkt wytwarzany w oparciu o nowatorską metodę techniki prasowania izostatycznego.

Ceramika izostatyczna charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem – do wszystkich rodzajów paliw i kotłów. Jest odporna na szoki termiczne oraz na działanie kondensatu. Jej niewątpliwą zaletą jest niewielki ciężar, co sprawia że montaż rur izostatycznych jest szybki i łatwy.

Jako jedyna na rynku – ceramika izostatyczna – może być stosowana w technikach renowacyjnych kominów.

Czytaj więcej...

Jaki kominek najlepiej sprawdzi się w Twoim domu?

Jeżeli marzy nam się kominek w salonie, najlepiej uwzględnić ten pomysł w planach już na etapie projektowania domu. Im wcześniej skontaktujemy się z kominiarzem i fachowcem od stawiania kominów, tym lepiej. Dzięki temu Kominekbędziemy mogli uniknąć wielu problemów w przyszłości.

Zastanów się, do czego ma być wykorzystywany kominek

Przed rozpoczęciem budowy kominka powinniśmy się dobrze zastanowić, do czego zamierzamy go wykorzystywać. Zupełnie inny kominek będziemy budować, jeśli ma on pełnić głównie funkcje dekoracyjne i być używany okazjonalnie, inny jeżeli ma się on stać głównym źródłem ciepła rozchodzącego się do pozostałych pomieszczeń.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 609-518-526
Telefon: 696-383-411