Skip to main content

Starterfirm - Agencja internaktywna

Starterfirm - agencja interaktywna

Niniejsza strona internetowa została zrealizowana przez starterfirm.pl

Bądź widoczny w sieci

Startefirm to spersonalizowane i efektywne rozwiązania dla każdego, kto chce zaprezentować swoją działalność w sieci. Potrzebujesz nowej strony internetowej? A może chcesz, żeby potencjalni klienci dotarli do Ciebie jeszcze szybciej? Z pewnością możemy pomóc.

Oferujemy nowoczesne i kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron www, pozycjonowania w wyszukiwarce Google, audyty SEO, prowadzenie profili w mediach społecznościowych, AdWords i wielu innych. Gwarantujemy całkowitą satysfakcję i profesjonalne podejście do każdego klienta. Bądź widoczny w sieci i zdobywaj z nami rynek. Zaufaj ekspertom.

Przykładowe realizacje

Kominki Abramczyk Śląsk

Kominki Abramczyk - Śląsk

Strona zaprojektowana przez zespół Starterfirm powstała w oparciu o gotowy szablon. Projekt składa się ze Strony Głównej oraz 3 zakładek: Oferta, Galeria i Kontakt. Strona jest w pełni funkcjonalna i responsywna, sprawnie dostosowuje się do wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Schludna forma oraz odpowiedni dobór kolorystyki pozwala na elegancką prezentację oferty firmy.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Galeria w której znajdują się zdjęcia kominków zrealizowanych przez firmę Abramczyk. Budowa kominków realizowana jest głównie na terenie Śląska, firma przyjmuje jednak zlecenia od klientów z całej Polski, również z zagranicy. Do tworzenia kominków firma wykorzystuje autorskie projekty oraz materiały najlepszej jakości. Styl i materiał dostosowane są do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta. Proponowane są rozwiązania z uwzględnieniem różnych materiałów, takich jak marmur, piaskowiec, granit – wszystko to łączone w eleganckim stylu. Zdjęcia realizacji budowy kominków dostępne są na stronie www.slask-kominki.pl

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Realizacja strony autorstwa Starterfirm dla firmy HouseKrup składa się ze Strony Głównej oraz w pełni zoptymalizowanych podstron z ofertą szklanych kabin prysznicowych, lacobelu, drzwi szklanych, lustra na wymiar, balustrad, szkła z grafiką oraz zabudów całoszklanych. Strona zawiera bogatą galerię przedstawiająca zdjęcia wykonanych realizacji oraz formularz kontaktowy. Zakładka Blog jest stale uaktualniania o inspirujące artykuły tematyczne.

Optymalizacja treści ma na celu przejrzystą prezentację bogatej oferty elementów szklanych dla klientów oraz zwiększenie widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania Google.  Krakowska firma oferuje bogaty wybór artykułów w których szkło odgrywa główną rolę. HouseKrup jest firmą, która oferuje najlepszej jakości elementy szklane oraz szkło z grafiką. Projekty firmy HouseKrup kierowane są do klientów indywidualnych oraz do firm, to przede wszystkim estetyka, dbałość o szczegóły i funkcjonalność.